outdooring.cz / Knihy eshop / Arktický vlk - Deset let se smečkou

Doporučujeme:

Arktický vlk - Deset let se smečkou

Arktický vlk - Deset let se smečkou

Klasická kniha Davida Mecha Arktický vlk - Deset let se smečkou, ve které líčí svá pozorování vlčí rodiny. V severní Kanadě se mu podařilo vypátrat doupě ve volné krajině, která mu umožňila žít přímo vedle vlků a sledovat dopodrobna jejich život po deset let. Obsahuje mnoho autentických barevných fotek. Vázaná kniha A4, 176 stran. Dodací doba 2-4 dny. SLEVA! Běžná cena 449Kč.

Arktický vlk Deset let se smečkou

Arktický vlk - Deset let se smečkou

Cena 279 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.