outdooring.cz / CD eshop

Doporučujeme:

CD hlasy ptáků, zvířat - e-shop

K ceně zboží bude přičteno poštovné (139Kč dobírka nebo 79Kč platba předem).
CD můžete také objednat po telefonu: 547 356 440 (po-pá 9-17 hodin)
Nebo si je vyzvedněte po předchozí domluvě osobně v Brně-Bystrci (Teyschlova ul.) 

CD Sovy Evropy

Sovy Evropy CD s hlasy sov. Nahrávky hlasů 13 druhů sov v různých variantách, celkem CD obsahuje 77 nahrávek hlasů sov. Sova pálená, výreček, výr velký, sovice sněžní, kulíšek nejmenší, sýček obecný, puštík obecný, kalous ušatý, sýc rousný a další sovy. CD hlasy sov má uvnitř také booklet se zajímavostmi o jednotlivých sovách. Dodací doba 2-4 dny.

Cena 399 Kč

CD Ptáci pěvci 1

CD Hlasy ptáků - pěvci. První díl CD hlasy ptáků, na kterém najdete 41 hlasů zpěvavých ptáků, např: skřivani, slavíci, drozdi, lindušky, konipasi, chocholouš, břehule, vlaštovka, jiřička, brkoslav, skorec vodní, střízlík, pěvuška, červenka, iranie, bramborníček, rehek, bělořit, skalník, kos, kalandra. Délka CD 64 minut, neobsahuje slovní komentáře - pouze samotný zpěv ptáků, v bookletu najdete stručné informace o ptácích. Dodací doba 2-4 dny.

Cena 399 Kč

CD Ptáci pěvci 2

Hlasy ptáků - pěvci. Druhý díl CD, na kterém najdete hlasy 38 zpěvavých ptáků, např: pěnice, rákosníci, budníčci, lejsci, sýkory, cvrčilky, sedmihlásek, králíček, sýkořice, mlynařík. Délka CD 62 minut, neobsahuje slovní komentáře - pouze samotný zpěv, v bookletu najdete stručné informace o ptácích. Dodací doba 2-4 dny.

Cena 399 Kč

CD Ptáci pěvci 3

Hlasy ptáků - pěvci. Třetí díl CD Ptáci pěvci, na kterém najdete hlasy 45 zpěvavých ptáků, např: brhlíci, šoupálci, ťuhýci, vrabci, strnadi, moudivláček, žluva, sojka, straka, ořešník, kavka, havran, vrána, krkavec, špaček, pěnkava, zvonohlík, zvonek, stehlík, čížek, konopka, čečetka, křivka, hýl, dlask, zedníček. Délka CD 60 minut, neobsahuje slovní komentáře - pouze samotný zpěv, v bookletu najdete stručné informace o ptácích. Dodací doba 2-4 dny.

Cena 399 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.