outdooring.cz / Outdoor články / Rakouské potraviny.cz

Doporučujeme:

Rakouské potraviny.cz

Rakouské potraviny jsou naším novým projektem. E-shop s rakouskými potravinami. Naše vydavatelství Outdooring.cz se specializuje na knihy pro muzikanty a knihy o přírodě. 

Rakouské potraviny

E-shop Rakouské potraviny.cz  je náš další projekt. Pokud hledáte, kde koupit rakouské potraviny, přidejte si do oblíbených náš eshop, který bude spuštěn v brzké době: www.rakouskepotraviny.cz

Jelikož bydlíme v Rakousku nedaleko českých hranic a vynikající kvalita a pestrost rakouských potravin nás okouzlila, vrháme se s nadšením do nového eshopu právě s rakouskými potravinami. Můžete se těšit na potraviny malých rodinných výrobců a farmářů stejně jako na známé značky rakouských potravin nebo biopotraviny. Například na vyhlášené vídeňské nebo salcburské sladkosti, alpské byliny, ovocné šťávy, bylinné octy, biocukr, Almdudler, olej z dýňových semínek, jedlovou pálenku, čokolády s alpskými květy, šípkovou marmeládu, rakouské pivo, rakouské víno a mnoho dalšího (například také na rakouské časopisy, noviny a knihy).

E-shop plánujeme spustit na podzim roku 2014. 

Nakladatelství Outdooring.cz

Nejočekávanější kniha, kterou jsme vydali v poslední době je Trvalé bydliště Klondike aneb kde medvědi dávají dobrou noc. Alena Kennedy v ní píše o svém životě, který vedou už hezkých několik desítek let ve svém srubu na Yukonu.

Dále jsme vydali tyto knihy, z nichž ty hudební můžete zakoupit v našem sesterském eshopu Noty-video.cz

Trampské písně 1920-1939 +CD
Mým domovem je Aljaška
Matěj Ptaszek: Škola hry na foukací harmoniku +CD
Škola hry na kytaru - akustická doprovodná kytara nejen pro začátečníky +DVD
Martin Adamus: Škola hry na baskytaru +CD
Naučte se noty snadno +CD
Marek Haruštiak: Baskytara v rocku a metalu +CD
Škola hry na elektrickou kytaru +DVD
Očkování - pro a proti
Kytarová škola pro mírně pokročilé +CD
Průvodce klávesisty +CD

Obchodníkům a knihkupectvím poskytujeme rabaty, v případě zájmu nám prosím napište.

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.