outdooring.cz / CD eshop / CD Ptáci pěvci 3

CD Ptáci pěvci 3

CD Ptáci pěvci 3

Hlasy ptáků - pěvci. Třetí díl CD Ptáci pěvci, na kterém najdete hlasy 45 zpěvavých ptáků, např: brhlíci, šoupálci, ťuhýci, vrabci, strnadi, moudivláček, žluva, sojka, straka, ořešník, kavka, havran, vrána, krkavec, špaček, pěnkava, zvonohlík, zvonek, stehlík, čížek, konopka, čečetka, křivka, hýl, dlask, zedníček. Délka CD 60 minut, neobsahuje slovní komentáře - pouze samotný zpěv, v bookletu najdete stručné informace o ptácích. Dodací doba 2-4 dny.

Hlasy ptáků CD nahrávky

Cena 289 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.