outdooring.cz / CD eshop / CD Ptáci pěvci 1

CD Ptáci pěvci 1

CD Ptáci pěvci 1

CD Hlasy ptáků - pěvci. První díl CD hlasy ptáků, na kterém najdete 41 hlasů zpěvavých ptáků, např: skřivani, slavíci, drozdi, lindušky, konipasi, chocholouš, břehule, vlaštovka, jiřička, brkoslav, skorec vodní, střízlík, pěvuška, červenka, iranie, bramborníček, rehek, bělořit, skalník, kos, kalandra. Délka CD 64 minut, neobsahuje slovní komentáře - pouze samotný zpěv ptáků, v bookletu najdete stručné informace o ptácích. Dodací doba 2-4 dny.

Hlasy ptáků na CD

CD ptačí zpěv

Cena 289 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.