outdooring.cz / CD eshop / CD Mistři pěvci ptačí říše

CD Mistři pěvci ptačí říše

CD Mistři pěvci ptačí říše

Krásný zpěv 22 druhů ptáků na CD může sloužit jako relaxační nahrávka i jako zvuková učebnice. Drozd zpěvný, kos černý, drozd brávník, pěnkava obecná, zvonek zelený, pěnice slavíková, pěnice černohlavá, rákosník zpěvný, rehek zahradní, budníček větší, stehlík obecný, čížek lesní, slavík modráček středoevropský, slavík obecný, slavík tmavý, sedmihlásek hajní, střízlík obecný, lejsek černohlavý, červenka obecná, skřivan polní, skřivan lesní. Zpěv ptáků je nahrán bez mluveného slova či komentáře. Informace o ptácích jsou v bookletu. 68 minut, dodací doba 2-4 dny.

CD Mistři pěvci ptačí říše hlasy ptáků

Cena 289 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.