outdooring.cz / CD eshop

CD hlasy ptáků, zvířat - e-shop

K ceně zboží bude přičteno poštovné (139Kč dobírka nebo 79Kč platba předem).
CD můžete také objednat po telefonu: 547 356 440 (po-pá 9-17 hodin)
Nebo si je vyzvedněte po předchozí domluvě osobně v Brně-Bystrci (Teyschlova ul.) 

CD Sovy Evropy

Sovy Evropy CD s hlasy sov. Nahrávky hlasů 13 druhů sov v různých variantách, celkem CD obsahuje 77 nahrávek hlasů sov. Sova pálená, výreček, výr velký, sovice sněžní, kulíšek nejmenší, sýček obecný, puštík obecný, kalous ušatý, sýc rousný a další sovy. CD hlasy sov má uvnitř také booklet se zajímavostmi o jednotlivých sovách. Dodací doba 2-4 dny.

Cena 289 Kč

CD Ptáci pěvci 1

CD Hlasy ptáků - pěvci. První díl CD hlasy ptáků, na kterém najdete 41 hlasů zpěvavých ptáků, např: skřivani, slavíci, drozdi, lindušky, konipasi, chocholouš, břehule, vlaštovka, jiřička, brkoslav, skorec vodní, střízlík, pěvuška, červenka, iranie, bramborníček, rehek, bělořit, skalník, kos, kalandra. Délka CD 64 minut, neobsahuje slovní komentáře - pouze samotný zpěv ptáků, v bookletu najdete stručné informace o ptácích. Dodací doba 2-4 dny.

Cena 289 Kč

CD Ptáci pěvci 2

Hlasy ptáků - pěvci. Druhý díl CD, na kterém najdete hlasy 38 zpěvavých ptáků, např: pěnice, rákosníci, budníčci, lejsci, sýkory, cvrčilky, sedmihlásek, králíček, sýkořice, mlynařík. Délka CD 62 minut, neobsahuje slovní komentáře - pouze samotný zpěv, v bookletu najdete stručné informace o ptácích. Dodací doba 2-4 dny.

Cena 289 Kč

CD Ptáci pěvci 3

Hlasy ptáků - pěvci. Třetí díl CD Ptáci pěvci, na kterém najdete hlasy 45 zpěvavých ptáků, např: brhlíci, šoupálci, ťuhýci, vrabci, strnadi, moudivláček, žluva, sojka, straka, ořešník, kavka, havran, vrána, krkavec, špaček, pěnkava, zvonohlík, zvonek, stehlík, čížek, konopka, čečetka, křivka, hýl, dlask, zedníček. Délka CD 60 minut, neobsahuje slovní komentáře - pouze samotný zpěv, v bookletu najdete stručné informace o ptácích. Dodací doba 2-4 dny.

Cena 289 Kč

CD Mistři pěvci ptačí říše

Krásný zpěv 22 druhů ptáků na CD může sloužit jako relaxační nahrávka i jako zvuková učebnice. Drozd zpěvný, kos černý, drozd brávník, pěnkava obecná, zvonek zelený, pěnice slavíková, pěnice černohlavá, rákosník zpěvný, rehek zahradní, budníček větší, stehlík obecný, čížek lesní, slavík modráček středoevropský, slavík obecný, slavík tmavý, sedmihlásek hajní, střízlík obecný, lejsek černohlavý, červenka obecná, skřivan polní, skřivan lesní. Zpěv ptáků je nahrán bez mluveného slova či komentáře. Informace o ptácích jsou v bookletu. 68 minut, dodací doba 2-4 dny.

Cena 289 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.