outdooring.cz / Knihy eshop / Pěšky napříč Evropou - Nicolas Crane

Doporučujeme:

Pěšky napříč Evropou - Nicolas Crane

Pěšky napříč Evropou - Nicolas Crane

Pěšky napříč Evropou se vydal Nicolas Crane a napsal o tom krásnou knihu. Sedmnáct měsíců putoval po horách od Španělska přes Francii, Rakousko, i Slovensko dále přes Ukrajinu až k Černému moři. Barvitým způsobem popisuje jak nástrahy přírody, tak setkání s lidmi po cestě, rozdíly v jídle, atmosféře zemí i povahy lidí. Náš rozhovor s autorem je zde. Vázaná kniha A5, 426 stran, fotky, dodací doba 2-4 dny.

Cena 379 Kč

Doporučujeme:

Z našeho eshopu:

 

Další články:

Rozhovor s Miloslavem Nevrlým

Miloslav Nevrlý je známý mezi turisty, skauty a milovníky přírody jako autor okouzlujících knih o přírodě. Po nedávném novém vydání oblíbené knihy Karpatské hry jsme se odhodlali oslovit pana Nevrlého k rozhovoru, který jistě potěší jeho současné i budoucí čtenáře.

Jak rychle rostou houby

Každého houbaře už to určitě napadlo - jak rychle rostou houby? Mám raději utrhnout hned ty malé sotva vyklubané hříbky nebo se mám zítra vrátit pro větší, které už budou stát za to? A neutrhne mně je někdo mezitím?

Hlasy ptáků - 9CD Hlas pro tento den

188 druhů ptáků na 9 CD vychází pohromadě jako souhrn oblíbeného rozhlasového pořadu Hlas pro tento den, ve kterém hlasy ptáků komentují ornitologové.